Aradığınız Ürün

Aradığınız Ürün

Uygun Fiyatlı Su Arıtma Cihazı

Tüm ürünlerde olduğu gibi su arıtma cihazlarında da fiyatlar, markalar ve kullanılan arıtma teknikleri arasında farklılık göstermektedir. Her marka başta kullanılan malzeme kalitesi olmak üzere pek çok özelliğinden dolayı farklı fiyat politikası uygulamak

Uygun Fiyatlı Su Arıtma Cihazı

Tüm ürünlerde olduğu gibi su arıtma cihazlarında da fiyatlar, markalar ve kullanılan arıtma teknikleri arasında farklılık göstermektedir. Her marka başta kullanılan malzeme kalitesi olmak üzere pek çok özelliğinden dolayı farklı fiyat politikası uygulamaktadır. Ancak tüm cihazların ortak bir hedefi vardır; kullanıcılara temiz ve kaliteli su içirebilmek.  

Gerek yaşam alanlarınızda gerekse iş ortamında kullanılsın her ikisinde de aranan özellik suyun kaliteli ve temiz bir hale getirilmesidir.  Bu nedenle yerine getirdiği işlevler bakımından hemen hemen tüm cihazlar birbirine eşdeğer özelliklere sahiptir. Bu noktada asıl fiyatı belirleyen unsur kullanılan malzeme kalitesidir. Bu durumda tüm arıtma cihazlarının fiyatlarını kullanılan malzeme kalitesi belirlemektedir. Kullanılan malzemelerin dayanıklılığı ve uluslararası kalite standartlarına uygun olması mutlaka ürünün fiyatına yansıyacaktır. 

Su arıtma cihazlarında fiyatı etkileyen bir diğer unsur ise cihazın tipidir. Ev tipi ve endüstriyel su arıtma cihazı olarak temelde ikiye ayrılırlar. Ve kapasite bakımından endüstriyel tip cihazlar oldukça yüksek oldukları için fiyatları da ona nispeten yüksektir. Ev tipi cihazlar ise tezgâh üstü ve tezgâh altı olmak üzere yine kendi aralarında ikiye ayrılmaktadır. Ayrıca sıcak su üretebilen ve sıcak su üretemeyen su arıtma cihazlarına göre fiyatları daha yüksektir. Su arıtma cihazlarının fiyatları ne kadar yüksekse periyodik bakım ve onarım esnasında değişen parçaların maliyeti o kadar yüksek olacaktır. Ancak yüksek kaliteli malzeme kullanılan bir cihazın da parça değişim süresi diğerlerine göre daha uzun olacaktır.

BiSu Arıtma Sistemleri olarak siz müşterilerimizin hem sağlığını hem de bütçesini düşünerek hizmet vermekteyiz. Her müşterinin bütçesine uygun son derece geniş ürün yelpazemizle sağlıklı su tüketimini desteklemekteyiz. Söz konusu olan insan sağlığı olduğu için cihazlardan yüksek verim alabilmek için kalite son derece önemlidir. Bu nedenle en yüksek kalitedeki ürünleri en uygun fiyata satmayı hedeflemekteyiz. Aynı şekilde montaj ve bakım hizmetlerinde de kaliteden ödün vermeyen anlayışla müşterilerimize en uygun fiyatlı hizmeti ulaştırmaktayız. Biliyoruz ki dünyada hiçbir şey insan hayatından daha değerli değildir.